Provádíme opravy 3D tiskáren v naší provozovně v Klatovech pro celou ČR🧑🔧

Díky naší unikátní službě s vyzvednutím tiskárny přímo u Vás doma nebo ve firmě, Vám jsme schopni nabídnout servis 3D tiskáren ať už jste odkudkoliv.
Cena této služby je 399 Kč vč. DPH (329 Kč bez DPH).

A jak to probíhá? Nemusíte se bát, není to nic složitého. ☺️

  1. Objednáte si přes náš e-shop tuto službu a my Vám obratem zašleme vhodnou krabici s výplní pro bezpečný transport 3D tiskárny.
  2. Tiskárnu zabalíte do námi zaslané krabice, uvnitř bude také přepravní štítek pro přepravu zpět k nám. Ten stačí nalepit na zabalenou krabici a domluvit se s kurýrem na vyzvednutí přímo u Vás.
  3. Poté co obdržíme tiskárnu provedeme domluvený servis. Zašleme Vám fakturu a tiskárnu opět zabalíme zpět do krabice a odešleme k Vám.
  4. To je vše! 👍

❓Nefunguje Vám Vaše 3D tiskárna?

❓Potřebujete pomoci se zprovozněním, kalibrací, nahráním firmwaru?

❓Nebo potřebujete nainstalovat upgrade 3D tiskárny?

Tak s tím Vám určitě dokážeme pomoci! Jsme specialisté na Creality a BIQU tiskárny, máme však zkušenosti i s ostatními značkami jako Anycubic, Průša, Ultimaker, Artillery, Anet a dalšími.

Potřebujete-li opravit 3D tiskárnu, probereme s vámi dostupné možnosti řešení a doporučíme to nejlepší. Poskytujeme pozáruční servis, máme většinu náhradních dílů skladem. Případně dokážeme součástky objednat za dobré ceny.

Zajistíme pro Vás výměnu hotendu, extruderu, základní desky i dalších součástek. Opravu u nás vždy provádí zkušený proškolený technik.

Orientační cenovou nabídku resp. termín opravy Vám můžeme sdělit přes e-mail info@majkl3d.cz či na telefonním čísle +420 773 802 800.